Programista (HP Exstream developer)

Miejsce pracy: Radzymin

Opis stanowiska:

  • analiza i realizacja potrzeb i celów klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • kompleksowe wytwarzanie aplikacji na potrzeby wydruku masowego oraz komunikacji elektronicznej
  • tworzenie i utrzymywanie aktualnej dokumentacji systemów informatycznych
  • projektowanie i wytwarzanie systemów zgodnie ze zgłoszonymi zleceniami zapotrzebowania na zmianę
  • planowanie i realizacja projektów mających na celu wdrażanie zmian usprawniających pracę
    w poszczególnych działach
  • zapewnienie technologicznej/systemowej gotowości do wprowadzania nowych produktów poprawiających konkurencyjność oferty firmy na rynku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalność informatyka, technologia produkcji, automatyka, mechanika precyzyjna)
  • znajomość platformy wytwarzania aplikacji HP Exstream Dialogue
  • umiejętności analityczne w zakresie wykorzystywania i przetwarzania różnych formatów plików wymiany danych
  • znajomość narzędzi do zarządzania i kompozycji dokumentów
  • mile widziana umiejętność projektowania i wytwarzania oprogramowania w różnych technologiach i przy wykorzystaniu środowisk programistycznych dostarczanych przez różnych producentów GMC, Sun, Oracle, Microsoft, Borland
  • umiejętność obsługi dokumentów w formatach AFP, PDF, PS, PCL
  • znajomość systemów baz danych
  • mile widziane doświadczenie w zakresie druku cyfrowego
  • angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferowane warunki pracy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • rodzaj umowy: kontrakt,
  • komputer, dostęp do narzędzi, dedykowanego oprogramowania, telefon.
  • szkolenia kwalifikowane z wytwarzania aplikacji personalizujących HP Exstream.
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole.

Aplikacje wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i następnych rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: dz.U.z 2016r., poz.955 ze zm.) prosimy przesyłać na adres biuro@inforsys.pl w tytule wpisując REKRUTACJA

tu pobierzesz CV w wersji PDF Programista