Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Radzymin
Opis stanowiska:
• nadzór nad realizacją zadań wynikających z umów z klientami,
• czynna współpraca ze wszystkimi działami przedsiębiorstwa w celu realizacji strategii i osiągania założonych celów,
• koordynowanie procesu reklamacyjnego,
• udział w spotkaniach operacyjnych/technicznych z Klientami,
• udzielanie informacji o usługach, produktach – odpowiedzi na zapytania Klientów,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dobrych relacji z klientami,
• dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
• przygotowywanie zleceń produkcyjnych w systemie wewnętrznym.

Oczekujemy:
• odpowiedzialność, rzetelność, skrupulatność,
• pozytywne nastawienie do pracy, dyspozycyjność,
• bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
• kreatywne podejście do klienta,
• umiejętność obsługi komputera (Excel, Microsoft Outlook),
• min. wykształcenia średniego,
• umiejętność radzenia sobie ze stresem,
• samodzielności w organizowaniu pracy własnej,
• doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym + premia,
• możliwości systematycznego podnoszenia kwalifikacji,
• pracę w dynamicznym zespole,
• pracę w miłej atmosferze,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• szkolenia branżowe,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,
• pełne wdrożenie, zdobycie dużego doświadczenia,
• praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30

Aplikacje wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres biuro@inforsys.pl w tytule wpisując Praca BOK

1. Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych przez Ciebie w zgłoszeniu rekrutacyjnym, CV lub liście motywacyjnym celem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które aplikujesz, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inforsys SA, Inforsys Oddział w Radzyminie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (zgłoszeniu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Inforsys SA”

2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez Inforsys SA także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inforsys SA, Inforsys Oddział w Radzyminie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Inforsys SA”