Prowadzisz własny biznes? Masz własny sklep internetowy, a większość dnia zajmuje Ci pakowanie i wysyłanie towarów zakupionych przez Twoich klientów? Jeśli tak, to zgłoś się do nas – możemy Ci pomóc!

Poszerzyliśmy swoją ofertę o outsourcing e-commerce. Oferujemy idealne rozwiązanie dla klientów sektora B2B i B2C. Profesjonalnie zajmujemy się pakowaniem, magazynowaniem i wysyłką oraz prowadzimy całą związaną z tym dokumentację.

Obecnie obsługujemy Klientów, którzy sprzedają swoje towary za pośrednictwem sklepów internetowych, call center oraz zamówień zebranych drogą bezpośrednią. 

Naszą ofertę wyróżnia możliwość dystrybucji towarów za pośrednictwem operatorów pocztowych (publicznego i prywatnych), firm kurierskich oraz najnowszego kanału dystrybucyjnego dedykowanego obsłudze sklepów internetowych, jakim jest sieć Paczkomatów InPost.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy doradzą sposób dystrybucji, który będzie najbardziej efektywny dla rodzaju wysyłanego towaru.

W ramach usług związanych ze sprzedażą elektroniczną oferujemy naszym Klientom:

  • wynajem powierzchni magazynowej, w tym pomieszczeń umożliwiających konfekcjonowanie
    np. towarów spożywczych,
  • przyjęcie zleceń wysyłki drogą elektroniczną,
  • pakowanie automatyczne oraz ręczne,
  • przyjmowanie i obsługę zleceń wysyłki w wersji elektronicznej,
  • konfekcjonowanie przesyłek,
  • sporządzenie odpowiedniej dokumentacji nadawczej w zależności od wybranego kanału dystrybucji,
  • obsługę zwrotów (ilościową i jakościową),
  • raportowanie z przebiegu wysyłki, stanów magazynowych

Ze względu na strukturę spółki możemy zaoferować Klientom wykonywanie usług jednocześnie w 6 lokalizacjach na terenie całego kraju. 

Dzięki posiadanemu przez nas zapleczu technicznemu do produkcji korespondencji masowej
oraz posiadaniu urządzeń do wysokonakładowego druku w pełnym kolorze, zapewniamy również możliwości dołączania do wysyłanych towarów materiałów personalizowanych tj. indywidualne oferty oraz materiały reklamowe dedykowane danym grupom odbiorców.

Na polskim rynku działamy od ponad 15 lat. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę korespondencji. W ramach naszej oferty świadczymy m.in. usługi z zakresu copackingu, archiwizacji dokumentów oraz elektronicznej wysyłki korespondencji.

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi pracownicy wyróżniają się dużą kreatywnością oraz dynamiką działania. Zaufało nam już wiele firm i nie zawiodły się.

Zachęcamy do współpracy.