W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, w 2011 roku firma Inforsys, dzięki integracji z firmą MMI, poszerzyła swoją ofertę o obsługę wydawnictw i proces konfekcjonowania, który obejmuje doradztwo oraz zarządzanie logistyką materiałów dla programów lojalnościowych. Usługi z zakresu konfekcjonowania  to również copacking, a także obsługa wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i marketingowych realizowanych przez naszych Klientów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu kładziemy nacisk na takie aspekty jak terminowość i dokładność co przekłada się na wysoką jakość realizowanych zleceń.

Dlaczego my?

  • Dzięki możliwości dystrybucji towarów za pośrednictwem operatorów pocztowych (publicznego i prywatnych), firm kurierskich oraz najnowszego kanału dystrybucyjnego dedykowanego obsłudze sklepów internetowych, jakim jest sieć Paczkomatów InPost nasza oferta jest unikatowa i bezkonkurencyjna.
  • W zależności od rodzaju wysyłanego przez Klientów towaru jesteśmy w stanie doradzić najbardziej efektywny, a zarazem optymalny sposób dystrybucji.
  • Ze względu na strukturę spółki możemy zaoferować Klientom wykonywanie usług jednocześnie w 6 lokalizacjach na terenie całego kraju.
  • Posiadany przez nas bogaty park techniczny do produkcji korespondencji masowej oraz urządzeń do wysokonakładowego druku w pełnym kolorze, umożliwia dołączanie do wysyłanych towarów dokumentów personalizowanych tj. indywidualnych ofert oraz materiałów reklamowych dedykowanych danym grupom odbiorców.

Zaufali nam m.in. :

Wolters Kluwer Polska, Mazowiecka Oficyna Wydawnicza, Moda na Farmację, Promedia, Carrefour Mobile, Inpost, Inpost Finance,