TransPromo to narzędzie integrujące dokumenty transakcyjne z materiałem promocyjnym, dzięki któremu wykonywanie kosztownych wydruków, w szerszej perspektywie staje się również przynoszącym stały dochód narzędziem marketingu bezpośredniego. TransPromo jest rozwiązaniem, które korzysta z potęgi kolorowego druku cyfrowego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych  w zakresie tworzenia i zarządzania komunikacją personalizowaną. Wykorzystuje również dane, które pochodzą z systemów CRM. Powiązanie tych trzech elementów, tworzy kompilację będącą najszerszym i najbardziej elastycznym narzędziem stworzonym do swobodnego zarządzania treścią kolorowych dokumentów transakcyjnych. Wykorzystując narzędzie jakim jest TransPromo zamień tradycyjne, z reguły czarno-białe faktury, bilingi czy wyciągi z kont, w pełno kolorowe dokumenty, łączące w sobie dane rozliczeniowe z komunikatem promocyjno-informacyjnym.

Aby jeszcze bardziej udoskonalić oferowaną przez nas usługę TransPromo, w ostatnim czasie zainwestowaliśmy w system druku w technologii inkjet – Xerox Impika Reference 24 125 TED, który umożliwia wykonywanie najwyższej jakości wydruków w pełnej gamie kolorów.

Kompleksowe usługi Inforsys

Ponadto świadczymy usługi z zakresu poczty tradycyjnej, która nadal bardzo często jest jedyną formą kontaktu z klientami. Zajmujemy się również wysyłką poczty tradycyjnej drogą elektroniczną, która znacznie skraca czas wysyłki korespondencji.

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić jego wszystkie wymagania.  Naszymi głównymi atutami są terminowość oraz sprawna realizacja wszystkich powierzonych nam zleceń. Dzięki najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, od wielu lat plasujemy się na pozycji lidera.

Zapraszamy do współpracy.

strona1

strona2

strona3