Zespół Inforsys charakteryzuje się kreatywnością oraz efektywnością działania.
W realizacji zleceń naszych Klientów nie kierujemy się standardowymi szablonami – każde z nich jest dla nas indywidualnym wyzwaniem. Stawiamy na kompleksowość obsługi, która gwarantuje optymalizację procesów biznesowych współpracujących z nami firm.

Zatrudniamy najlepszych na rynku fachowców w dziedzinie produkcji, informatyki, zarządzania jakością i bezpieczeństwem oraz marketingu i obsługi Klienta.

Długoletni pracownicy Inforsys systematycznie rozwijają swoje kompetencje i umiejętności poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Dotyczy to w szczególności pracowników działu informatyki. Nasi programiści posiadają unikatową wiedzę, która
w połączeniu z zaawansowanymi narzędziami pozwala na sprawne i bezbłędne tworzenie aplikacji. Aktualnie zespół informatyczny liczy kilkadziesiąt osób.

Jesteśmy dumni z faktu, że trzon kadry pracowniczej stanowią osoby związane z Inforsys od początku jej działalności. Ma to swoje odzwierciedlenie w relacjach z Klientami. Wielu z nich współpracuje ze Spółką od blisko 15 lat, doceniając wysoki poziom świadczonych przez Inforsys usług.

Oferta Inforsys

Inforsys, jako doświadczony wykonawca usług z zakresu outsourcingu procesów biznesowych, oferuje swoim klientom szeroki wachlarz profesjonalnych usług obejmujących m.in. obsługę korespondencji masowej i konfekcjonowanie przesyłek oraz elektroniczną archiwizację dokumentów.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej szczegółowej oferty, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Radzyminie.