Zyskujesz partnera z nowoczesnym centrum mailingowym obsługującym firmy i instytucje w zakresie przygotowania oraz obsługi przesyłek pocztowych.

Sprawdź ofertę

Zapewniamy firmom wielokanałową komunikację z odbiorcami ich produktów i usług np. e-dokumenty (e-faktury, e-bilingi, e-wyciągi itp.). Integracja z systemem finansowo-księgowym.

Sprawdź ofertę

PowerPost to kompleksowa usługa łącząca funkcjonalność poczty elektronicznej oraz usług poligraficznych i pocztowych. Umożliwia natychmiastową wysyłkę dokumentów z dowolnego miejsca.

Sprawdź ofertę

Poszerzenie oferty o obsługę wydawnictw i proces konfekcjonowania obejmujący doradztwo oraz zarządzanie logistyką materiałów dla programów lojalnościowych, copacking, obsługę e-commerce.

Sprawdź ofertę

Przejęcie obsługi zarządzania korespondencją przychodzącą i wychodzącą w siedzibie klienta oraz dystrybucję elektroniczną do adresatów.

Sprawdź ofertę

 

13/05/2015

Inforsys – lider sektora obsługi procesów biznesowych w Polsce – wybrał Xerox na swojego strategicznego partnera i zdecydował się na instalację systemu drukującego inkjet Impika Reference w unikatowej na skalę światową konfiguracji, zapewniającej m.in. wewnętrzny backup (redundancja). Dzięki tej instalacji firma będzie dysponować najszerszym portfolio systemów drukujących pośród przedsiębiorstw świadczących usługi wydruków masowych na polskim rynku, pozwalającym na bezpieczną i kompleksową obsługę korespondencji.Wzrost przychodów i produkcji.

 

„Wraz z instalacją systemów drukujących Xerox-a zbliżamy się do końca programu inwestycyjnego o wartości 10 mln zł. Obecnie dysponujemy najnowocześniejszą bazą produkcyjną wśród firm zajmujących się outsourcingiem procesów biznesowych, zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa” – powiedział Witold Szczurek, prezes zarządu Inforsys S.A.

Podpisanie umowy jest efektem wieloletniej współpracy w obszarze druku transpromo. W ramach kontraktu, poza systemem Impika Reference, Xerox dostarczył najszybsze na świecie systemy druku czarno – białego na papier cięty Nuvera 314, dzięki którym Inforsys będzie mógł sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów

„Dzięki tej umowie oraz współpracy z Xerox Polska znacząco wzrosła konkurencyjność Inforsys na rynku. Sukcesywna rozbudowa infrastruktury druku oraz inwestycje w profesjonalne systemy są konsekwencją realizacji strategii firmy, która zakłada rozwój obszaru druku masowego i przesyłek pocztowych. Obecnie jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada możliwość budowy łącznej oferty obejmującej pełnokolorowy, wysokowydajny druk inkjet oraz konfekcjonowanie i dostawę przesyłek masowych. Ta unikatowa na skalę europejską technologia pozwoli zaspokoić potrzeby naszych klientów” – mówi Witold Szczurek.

Instalacja Xerox w firmie Inforsys jest jednym z niewielu systemów w Europie z takimi możliwościami. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej, pełnokolorowej technologii druku inkjetowego z możliwością wewnętrznego backupu oraz urządzeń do druku laserowego klasy Nuvera 314, udało się stworzyć elastyczną i dopasowaną do potrzeb klientów ofertę. Ponadto wydruki mogą być wykonywane na szerokiej gamie papierów, w tym na papierach powszechnie dostępnych, co znacząco usprawni proces i pozwoli zoptymalizować koszty obsługi.

„Firmy mają możliwość wdrażania rozwiązań z zakresu druku produkcyjnego na wiele sposobów. Jednak kluczem do efektywnej implementacji systemu jest bliska współpraca z klientem, zwiększanie produktywności oraz przede wszystkim wnikliwe analizowanie danych, w celu wzmocnienia firmy. Dzięki właśnie takiemu podejściu, udało się stworzyć unikatowy system, który nie tylko podniesie konkurencyjność oraz wpłynie na poszerzenie oferty Inforsys, ale w znaczącym stopniu umocni jego pozycję biznesową na rynku obsługi logistyki pocztowej w kraju” – mówi Alex Remez, Prezes Zarządu, Xerox Polska.

Xerox Polska jest wiodącym dostawcą urządzeń drukujących i kopiujących z obszaru biurowego i produkcyjnego w kraju. W jego portfolio znajdują się usługi i produkty z zakresu zarządzania drukiem i dokumentami, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla firm i instytucji publicznych. Firma świadczy również usługi outsourcingu procesów biznesowych i IT. Jest jednym z liderów polskiego rynku usług zarządzania drukiem.

Inforsys jest liderem sektora obsługi procesów biznesowych w Polsce. Specjalizuje się w outsourcingu procesów biznesowych tj. korespondencji masowej, obsłudze codziennej korespondencji w imieniu klienta oraz usługach dla e-commerce. Posiada kompetencje w obsłudze korespondencji papierowej i elektronicznej, a także w integracji ekspedycji dokumentów wieloma kanałami dystrybucji. Wśród klientów Inforsys są największe krajowej banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne i energetyczne oraz liczne instytucje z sektora publicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem promocyjnym

https://youtu.be/-noDT8Y8D6E