Kompletacje i e-commerce

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Konfekcjonowanie różnych typów materiałów

Wizerunek marki wzmacniany jest także poprzez elementy brandowane, w tym także nietypowe dla korespondencji masowej. Inforsys w swoich zasobach posiada rozbudowany zespół wykonujący prace konfekcyjne mogący zainsertować różnego typu materiały do kopert, foliopaków, pudeł, tub oraz innych opakowań transportowych. Przygotowujemy zarówno małe przesyłki, jak i wielkogabarytowe do rozmiarów palet.

Matchowanie i konfekcja kart spersonalizowanych

Wysyłka pism dotyczących programów lojalnościowych lub stałego dostępu do usług świadczonych przez naszych klientów wymaga wklejenia spersonalizowanej karty na przypisany do niej list. Proces realizowany jest manualnie wraz z systemową kontrolą skanowania kodów umieszczonych na obydwu łączonych ze sobą elementach wysyłki

Niestandardowe prace manualne

Wykonujemy wzorniki, prezentery, próbki towarów oraz świadczymy usługi introligatorskie do kalendarzy trójdzielnych i książkowych. Przy produkcji wzorników i prezenterów mamy możliwość klejenia produktów na taśmę dwustronną oraz klejem na ciepło, oczkowania, banderolowania i nitowania. Realizujemy całościową produkcję introligatorską kalendarzy trójdzielnych. Do kalendarzy książkowych wklejamy mapy, zakładki oraz insertujemy ulotki

Obsługa dokumentów specjalistycznych - PINy

Na specjalnych formularzach z paskami klejowymi drukujemy i automatycznie zaklejamy druki PIN oraz telekody. Personalizujemy i falcujemy również tzw. karty zintegrowane. Istotą procesu jest zachowanie pełnej poufności oraz gwarancja połączenia właściwej zawartości do przesyłki właściwego adresata. Zapewniamy to dzięki systemowi kontroli produkcji i skanowaniu poszczególnych komponentów przesyłek.

Obsługa zwrotów produktów

Obsługa zwrotów produktów jest ważnym elementem funkcjonowania gospodarki magazynowej, jak i niezbędnym do wykorzystania ich w dalszym biegu. Odbieramy, a także weryfikujemy i klasyfikujemy stan danego produktu, następnie przyjmujemy produkt ponownie na stan magazynowy do ponownej wysyłki lub przekierowujemy do utylizacji lub recyklingu

Personalizacja i konfekcja druków ZPO

Niektóre rodzaje korespondencji urzędowej, windykacyjnej, przedsądowej, zawierającej umowy lub aneksy wymagają dystrybucji ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. W tym celu personalizujemy druki ZPO oraz, po wcześniejszej kontroli poprawności, naklejamy je na koperty.

Magazynowanie i dystrybucja materiałów

Kompleksowa obsługa logistyczna, magazynowanie i kompletacja to usługi, które od lat z powodzeniem świadczymy dla dużej grupy klientów. W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce, wzrasta również zapotrzebowanie na takie usługi w formule B2B. Posiadamy nowoczesny magazyn wysokiego składowania, systemy półkowe oraz niezbędny sprzęt peryferyjny.

Co-packing

Na zlecenie klientów kompletujemy promocyjne lub sezonowe zestawy produktów, pakujemy je w paczki oraz wysyłamy za pośrednictwem wskazanej firmy kurierskiej do sklepów lub bezpośrednio do odbiorców końcowych.